TRENINGI KRAV MAGA
WARSZAWA (Mokotów, Ochota) ŁÓDŹ

Jesteśmy przedstawicielami międzynarodowej organizacji KMG - KRAV MAGA GLOBAL by Eyal Yanilov
Sekcje w WARSZAWIE i ŁODZI prowadzą instruktorzy: Jacek Walczak i Anna Krupska


KRAV MAGA dla Kobiet

Krav Maga została stworzona w odpowiedzi na potrzeby różnych grup docelowych. Główny podział przebiega między krav maga wykorzystywanej przez wojsko, policję, służby ochrony; a krav maga tzw. cywilnej, czyli takiej, z której korzysta większość z nas w celach samoobrony. Możemy wyodrębnić w niej krav maga dla grup mieszanych (koedukacyjnych), krav maga dla kobiet, a także krav maga dla dzieci.

Krav Maga dla kobiet uwzględnia specyficzne potrzeby tej grupy, min. umiejętność obrony przed atakami na tle rabunkowym i seksualnym. Owa potrzeba znajomości samoobrony jest szczególnie widoczna w dzisiejszych czasach, gdy kobiety z wyboru lub z konieczności żyją coraz bardziej aktywnie i samodzielnie, często nie mogąc liczyć na fizyczną ochronę ze strony męża, partnera, czy braci.

Nasze treningi uczą determinacji i asertywności, wczesnego rozpoznawania zagrożeń i prewencji, wykorzystania swych mocnych stron w samoobronie werbalnej i fizycznej. Dzięki nim stajesz się silniejsza, sprawna, zyskujesz pewność siebie, redukujesz stres, wzmacniasz się. Zajęcia samoobrony mogą być alternatywą lub dopełnieniem zajęć fitness, łączą bowiem spalanie kalorii, redukcję tkanki tłuszczowej, ze zdobywaniem konkretnej wiedzy na temat bezpieczeństwa osobistego. Jeśli lubisz formy fitness oparte na sztukach walki, sprawdź czy Twoje ciosy działają w samoobronie.

W jakich zajęciach mogę uczestniczyć?

Kurs Krav Maga dla kobiet - sprawność i samoobrona.
To miesięczy kurs samoobrony (4 spotkania, 1 raz w tygodniu). Odbywa się on cyklicznie kilka razy w roku, zwykle w listopadzie i w marcu, również w innych miesiącach w zależności od liczby nadchodzących zgłoszeń. Możemy zorganizować edycję takiego kursu dla grupy zamkniętej - tylko dla Ciebie i twoich koleżanek - wymagana liczba uczestniczek to 10 osób lub więcej. Po zakończeniu kursu możesz wziąć udział w seminariach dla kobiet lub zapisać się do grupy koedukacyjnej i tam kontynuować szkolenie.

Seminaria Krav Maga dla kobiet
To jednorazowe imprezy odbywające się w soboty lub niedziele, trwające od 2 do 4 godzin (w zależności od przewidzianego programu). Uczestniczą w nich zarówno kobiety, które po raz pierwszy spotykają się z tą formą aktywności fizycznej, absolwentki kursu "sprawność i samoobrona", jak i dziewczyny z grupy koedukacyjnej. Podczas seminariów asystentują nam panowie (wybrani studenci z grupy zaawansowanej), którzy grają rolę agresorów.

Treningi w grupie mieszanej
To standardowe zajęcia wg. grafiku, które prowadzimy przez cały rok. Mogą one być kontynuacją kursu dla kobiet. Jeśli czujesz się na siłach, możesz rozpocząć swoją przygodę z Krav Maga właśnie od tej grupy bez uprzedniego szkolenia w grupie kobiecej. Grafik zajęć w Warszawie: Mokotów, Ochota i w Łodzi znajdziesz powyżej.


oboz, krav maga, obóz oboz, krav maga, obóz oboz, krav maga, obózWszystkie materiały użyte na tej witrynie są własnością Jacka Walczaka i nie mogą być wykorzystywane bez jego zgody.
© 2004 - 2014 KRAV MAGA SYSTEM - Jacek Walczak All Rights Reserved
Design: toxicwork