TRENINGI KRAV MAGA
WARSZAWA (Mokotów, Ochota) ŁÓDŹ

Jesteśmy przedstawicielami międzynarodowej organizacji KMG - KRAV MAGA GLOBAL by Eyal Yanilov
Sekcje w WARSZAWIE i ŁODZI prowadzą instruktorzy: Jacek Walczak i Anna Krupska


Krav Maga Outdoor

Krav Maga Boot Camp - obozy Krav Maga
Dwa razy do roku; latem i zimą organizujemy grupowe wyjazdy szkoleniowo - kondycyjne. W programie takiego aktywnego wypoczynku zawarta jest nauka i doskonalenie technik Krav Maga, poprawa siły i wytrzymałości, a także integracja i rozrywka. To świetna opcja dla osób, które lubią spędzać czas na dworze, ćwiczyć na świeżym powietrzu i nie przejmować się pogodą. W cenie imprezy zawarte jest także zakwaterowanie i pełne wyżywienie oraz w zależności od edycji, dodatkowe atrakcje. Wysoka intensywność ćwiczeń w połączeniu z dużą dawką wiedzy powoduje, że nasze obozy są dobrym sposobem na pozbycie się niechcianych kilogramów, a przede wszystkim podwyższenie poziomu znajomości Krav Maga.

Krav Maga Outdoor Simulations
To trening scenariuszowy poza salą treningową. Podczas tych zajęć próbujemy odtwarzać sytuacje, które zdarzyły się lub mogą się zdarzyć naprawdę. Stosujemy techniki poznane w czasie treningu w sali, ale główny nacisk kładziony jest na taktykę. Dzięki symulacjom sprawdzamy czy potrafimy praktycznie wykorzystać wszystkie narzędzia i umiejętności w celach samoobrony, walki, oraz do ochrony osób. Ten rodzaj treningu odbywa się średnio raz w miesiącu, bez względu na porę roku i trwa około 3 godzin. Oprócz walorów szkoleniowym jest świetnym sposobem na szybkie dotlenienie organizmu.

Trening CQB (Close Quarters Battle) - Krav Maga w zamkniętych pomieszczeniach
Techniki i taktyka walki w zamkniętej, ograniczonej przestrzeni. Trening, podczas którego ćwiczymy poruszanie się i obronę, uwzględniając zalety i wady walki w budynkach, pokojach, korytarzach, klatkach schodowych, windzie itp. Odpowiadamy na pytania jak wykorzystać elementy architektoniczne do obrony, sprawdzamy jakie trudności i ograniczenia stwarzają takie miejsca. Na trening CQB składają się min. walka w bliskim dystansie, szantaże nożem i pistoletem, ataki nożem, ewakuacja oraz obrona vip-a oraz użycie broni improwizowanej, oraz broni palnej.

urban, tactics, kravmaga Urban Tactics - Krav Maga w mieście
Trening Urban Tactics łączy ze sobą wyżej wymienione profile. Dodatkowo jest wzbogacony o ćwiczenia w środkach komunikacji miejskiej lub/i trening z użyciem samochodów (statycznie lub w ruchu). Na szkolenie składa się także trening strzelania taktycznego i połączenie Krav Maga ze strzelaniem w sytuacjach samoobrony i ochrony VIP. Zobacz: www.urbantactics.pl


Nadchodzące wydarzenia:

camp, krav maga, eyal
Międzynarodowy obóz Krav Maga Global z Eyalem Yanilov i Jackiem Walczakiem
11-15.08.2016, Ruciane Nida, Mazury.

Doroczne spotkanie studentów i instruktorów Krav Maga, na które zapraszamy wszystkich, niezależnie od stażu treningowego i posiadanego stopnia. Treningi, doskonalenie ciała i umysłu, integracja i aktywny wypoczynek. Jak w latach ubiegłych, tak i tym razem trenujemy 2 dni z Jackiem Walczakiem i 3 dni z Eyalem.

Cena:
1290 zł - przy rezerwacji do 01.07.2016
1690 zł - rezerwacja po 01.07.2016

Cena obejmuje: treningi, noclegi i wyżywienie (2 posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolację), dyplom i specjalną koszulkę KMG, ubezpieczenie PZU Sport, imprezę na zakończenie obozu.

Więcej o ośrodku Guzianka.

Sposób płatności:
30% zaliczki do 1 lipca: 387 zł. Pozostała część kwoty na miejscu.
30% zaliczki po 1 lipca: 507 zł i pozostała część opłacona na miejscu.
Zaliczkę wpłacamy przez PayPal, konto: merav@krav-maga.com, koniecznie z podpisem SUMMER CAMP POLAND + imię i nazwisko. Jest możliwość wpłaty zaliczki z naszego konta, jeśli nie chcesz zakładać konta na PayPalu. Skontaktuj się z nami, a wytłumaczymy co zrobić.

Organizatorem szkolenia jest KMG Poland. mail:info@kmg-poland.pl

Wypełnij formularz i zapisz się na obóz.
mail:poczta@kravmaga-system.pl


oboz, krav maga, obóz oboz, krav maga, obóz oboz, krav maga, obózWszystkie materiały użyte na tej witrynie są własnością Jacka Walczaka i nie mogą być wykorzystywane bez jego zgody.
© 2004 - 2014 KRAV MAGA SYSTEM - Jacek Walczak All Rights Reserved
Design: toxicwork