Kurs KMG Combat Mindset and Mental Conditioning

Uczestnicy kursu MCC poznają teorię i praktykę przygotowania mentalnego. Dowiedzą się jak rozwijać mindset wojownika poprzez ćwiczenia skupienia, koncentracji, relaksacji, i jak zarządzać sobą w stresie, neutralizując skutki negatywnych emocji.
Czy odczuwasz potrzebę zrozumienia jak działa stres, i zmiany życia pełnego napięć?
Czy chcesz zbudować siłę mentalną i zredukować stres?
Czy chcesz zwiększyć rezyliencję własną i innych ludzi?

Weź udział w kursie Mental Combat opracowanym i prowadzonym przez Eyala Yanilova. W 2023 roku, kurs po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.

Kurs Krav Maga Global Combat Mindset and Mental Conditioning dostarcza adeptom dogłębnej wiedzy na temat zdolności mentalnych takich jak skupienie, koncentracja, relaksacja i odporność na stres. Program kursu MCC został zbudowany przez KMG w oparciu o lata doświadczeń w pracy szkoleniowej z jednostkami specjalnymi, policją i wojskiem.

Szkolenie jest skierowane zarówno do instruktorów KMG jak i studentów, a także trenerów i adeptów wszystkich sztuk i sportów walk. Z jego programu skorzystają także oficerowie, instruktorzy pracujący w formacjach umundurowanych, jak również dyrektorzy firm, kadra menadżerska i pracownicy korporacji.

Uczestnicy kursu MCC poznają teorię i praktykę przygotowania mentalnego. Dowiedzą się jak rozwijać mindset wojownika poprzez ćwiczenia skupienia, koncentracji, relaksacji, i jak zarządzać sobą w stresie, neutralizując skutki negatywnych emocji. Nauczą się także autoregulacji oraz pomogą swoim podopiecznym pokonywać lęk, złość, gniew, frustrację.

Kurs MCC wymaga od uczestników sprawności fizycznej pozwalającej na wykonywanie intensywnych i złożonych zadań przy zachowaniu spokojnego umysłu i wysokiego stopnia koncentracji.

Szkolenie kończy się uzyskaniem Specialist Diploma (student) lub Instructor Diploma (instruktor).

Vienna House Andel’s Lodz
Ul. Ogrodowa 17, 91-065, Łódź

Termin:

 • 8-10.06.2023 studenci
 • 8-11.06.2023 instruktorzy

Ceny:

 • Student (3 dni)
  Early Bird (rejestracja i wpłata do 30 kwietnia): 400 EUR
  Regular: 500 EUR
 • Instruktor (4 dni)
  Early Bird (rejestracja i wpłata do 30 kwietnia): 500 EUR
  Regular: 600 EUR

Zapisy:

Rejestracja przez stronę KMG HQ

Podaj dalej