Warsztat Krav Maga Law Enforcement

law enforcement

Studentów naszych sekcji zapraszamy na warsztat Krav Maga Law Enforcement, czyli techniki i taktyka Krav Maga stosowane przez stróżów prawa. Szkolenie prowadzi Jakub Rządkowski.

Jak wiadomo, Krav Maga jest systemem, który był stworzony na potrzeby wojska i policji; dopiero później w latach 80. został przeniesiony na rynek cywilny. W przypadku osób cywilnych głównym celem szkolenia jest nauka samoobrony, a wiec takich zachowań, gdzie dominuje unikanie problemów i zapobieganie im w jak najwcześniejszej fazie. Działając w samoobronie przede wszystkim mamy nie dać się zranić i bezpiecznie wrócić do domu.

Działanie żołnierza czy policjanta jest inne – często sprzeczne z zasadami samoobrony, dlatego takie zagadnienia znajdują się w naszym systemie na wyższych stopniach. Chcemy jednak przybliżyć je wszystkim naszym studentom – zarówno tym, którzy pracują w formacjach umundurowanych, jak i osobom cywilnym. Być może nigdy nie użyjesz pewnych technik na tzw. ulicy, jednak wierzymy, że będąc studentem KMG stajesz się częścią świata profesjonalistów. Warto go przybliżyć. Warto go znać.

Miejsce: Warszawa, ul Skarżyńskiego 8 (Ochota)

Data: 24.09.2011 (sobota), godz. 11.00 – 13.00

Udział: 80 zł

Zgłoszenia: poczta@kravmaga-system.pl

Tytuł wiadomości: warsztat LE

W treści wpisz imię i nazwisko i sekcję, w której trenujesz (np. Mokotów). Dane do wpłaty wyślemy w odpowiedzi zwrotnej.

Podaj dalej