Dziewczyny się bronią – warsztat samoobrony dla kobiet 23.03.24

Przemoc zajmuje w naszym życiu niemało miejsca. Strategie na walkę z przemocą i agresją, które przeważają, to wzywanie do całkowitego wyeliminowania tych zachowań, organizowanie marszów, lub głośne akcje w mediach społecznościowych. Większość owej walki odbywa się post factum, gdy dowiadujemy się o kolejnej skrzywdzonej osobie.

Ludzie, którzy zajmują się samoobroną, wiedzą, że agresja jest jak ogień – możesz z niej umiejętnie korzystać, wtedy gdy jest to konieczne. Musisz jednak się tego nauczyć, pokonać strach i znieruchomienie. Walka z przemocą powinna się odbywać na różnych polach, przy współpracy Policji i instytucji, jednak każda z nas ma wpływ na osobiste bezpieczeństwo, może i ma prawo się bronić.

Podczas warsztatu prowadzonego wspólnie przez dwie doświadczone dziewczyny: instruktorkę Krav Magi i psycholożkę, dowiesz się jak się bronić przed napastnikiem, stresem i lękiem. Nie daj się unieruchomić, odebrać sobie głosu i oddechu. Działaj!

Szkolenie poprowadzą:

  • Instruktorka Anna Krupska, Krav Maga System Warszawa, Krav Maga Global Expert II
  • Psycholożka Ewa Wysocka, Broken Tooth Gym Wrocław, pracująca z osobami z doświadczeniem i doświadczającymi przemocy, w tym przemocy seksualnej.
Data i miejsce

Warszawa, ul. Skarżyńskiego 8 (Ochota), 23.03.24, sobota, godz. 12.00-15.00

Koszt udziału i zapisy
  • Aby się zapisać na wydarzenie przyślij mailem swoje imię i nazwisko: poczta@kravmaga-system.pl
  • Cena: 150 PLN
  • Dane do wpłaty wyślemy w informacji zwrotnej
Kto może wziąć udział

Ze względu na charakter szkolenia zapraszamy dziewczyny, które już chodzą do nas na zajęcia, czyli mają minimalne doświadczenie i umiejętności samoobrony. Jeśli nie posiadasz takiego doświadczenia, napisz do nas – znajdziemy opcję dla Ciebie.

Podaj dalej