Terroryzm z jego strony – warsztat Krav Maga dla kobiet

Określenie „terroryzm ze strony partnera” jest zamiennikiem terminu „przemoc domowa” i rozszerza zagadnienie o przemoc, której doznają kobiety ze strony bliskich osób – członków rodziny, partnerów, znajomych – poza przestrzeń domową.

Gdy zawiodą wszystkie skuteczne sposoby zapobiegania, gdy znajdziesz się w sytuacji kiedy nie można liczyć na interwencję Policji ani organizacji pomocowych – jesteś zdana tylko na siebie i musisz walczyć o życie. Czy masz jakikolwiek pomysł, co wtedy zrobić? Czy dysponujesz jakimś narzędziem lub umiejętnościami? Co zrobiłabyś w sytuacji, gdyby on próbował Cię udusić?

Możliwe, że słyszałaś od różnych osób, że nauka samoobrony nie ma sensu, bo przecież to mężczyzn trzeba uczyć, aby nie molestowali, nie krzywdzili. Niestety, nie da się wyedukować i zresocjalizować każdego. Przemoc, tak jak inne aspekty życia, które uznajemy za negatywne, są jego częścią, nawet jeśli wywołuje to nasz sprzeciw. Mając umiejętności samoobrony zwiększasz swoje szanse na zachowanie zdrowia i życia.

Warsztat prowadzi Instruktorka Anna Krupska


Miejsce: Warszawa, ul. Skarżyńskiego 8 (Ochota)

Data: 19.11.2022, sobota, godz. 11.00 – 13.00

Opłata: 80 zł

Warsztat jest przeznaczony dla początkujących – kobiet, i dziewcząt od lat 14.

Co ze sobą zabrać: koszulka z krótkim lub długim rękawem (lepiej jeśli ramiona będziesz miała zasłonięte), spodnie dresowe lub leginsy, skarpetki (ćwiczymy na macie, bez butów), woda do picia.

Zgłoszenia: poczta@kravmaga-system.pl, tytuł wiadomości: warsztat dla kobiet. W treści wiadomości podaj swoje imię i nazwisko.

Wpłaty:

Numer rachunku: 38 1140 2004 0000 3702 7700 7474
W tytule przelewu: imię i nazwisko uczestniczki, warsztat dla kobiet
Nazwa odbiorcy: KM KONTRA

Zaznacz swój udział w wydarzeniu na Facebooku

Podaj dalej