Egzamin na stopnie P, Warszawa

Zaczynamy zimową sesję egzaminacyjną

W sobotę 28 stycznia 2023 odbędzie się egzamin dla stopni początkujących w Warszawie. Jeśli masz co najmniej czteromiesięczny staż treningowy lub podobny okres minął od Twojego ostatniego egzaminu, możesz wziąć udział w tym teście.

Dlaczego warto uczestniczyć w egzaminie Krav Maga?

Egzamin jest rodzajem sprawdzianu samego siebie i zmierzenia swojego poziomu wyszkolenia. Można to porównać do mierzenia czasu biegu na danym dystansie lub tonażu w treningu siłowym – chcesz znać swoją wytrzymałość, obciążenie lub intensywność, w zależności od celu Twojego treningu.

Celem w Krav Maga jest obronić się przed różnymi atakami i przemocą – oczywistą sprawą jest, że na ulicy nie obronisz się dyplomem. Jednak dzięki udziałowi w egzaminie wiesz, że spełniasz standardy szkoleniowe Krav Maga Global i kwalifikujesz się do danego stopnia: początkującego, zaawansowanego, eksperta, i możesz uczestniczyć w szkoleniach dla zaawansowanych, w kursach asystenckich i instruktorskich.

Promocja, egzaminy na stopnie lub pasy jest i zawsze była częścią treningu walki wręcz. W Krav Maga również ma to miejsce, warto jednak pamiętać, że każda organizacja ma własne wymagania, które trzeba spełnić aby otrzymać dany stopień. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz na mail tzw. KMG Curriculum, czyli wymagania na stopnie KMG.

Rejestracja

Wyślij mail: poczta@kravmaga-system.pl

Temat: egzamin Warszawa

Treść: imię i nazwisko, mam stopień … zdaję na stopień ….

Szczegóły organizacyjne

Adres: Warszawa ul. Skarżyńskiego 8,

Data: 28.01.23, sobota, godz. podamy wkrótce ale prawdopodobnie zaczynamy rano.

Opłata za udział: 140 zł

Instruktorzy: Jacek Walczak, Jakub Rządkowski, Anna Krupska

Podaj dalej