Treningi grupowe

Treningi Krav Maga Warszawa | Mokotów, Ochota, Żoliborz

Treningi Krav Maga Łódź

Obroń się przed agresorem!

Każdy człowiek posiada instynkt samoobrony. Co więcej, odczuwamy także potrzebę ochrony innych osób: członków rodziny czy tych, których uważamy za naszych bliskich, a często także obcych ludzi, gdy widzimy, że dzieje im się krzywda. Jednocześnie, większość ludzi zupełnie nie wie co robić w razie zaczepki czy napaści. Proste i powszechnie znane zachowania prewencyjne takie jak odprowadzenie przez znajomych, zamówienie taksówki, dokładne zamykanie drzwi i instalowanie alarmów są skuteczne, ale co w sytuacji, gdy pięść napastnika już leci w Twoją stronę?

Proponujemy Państwu udział w szkoleniach Krav Maga – nowoczesnego, skutecznego systemu samoobrony, który uczy jak radzić sobie z różnego rodzaju zagrożeniami; poczynając od letnich konfliktów gdy ktoś trzyma nas za ubranie lub rękę, aż po sytuacje z użyciem ostrych narzędzi, czy przypadki, gdy zostaliśmy powaleni na ziemię.

Ważnym elementem szkleń Krav Maga jest obrona przed stresem. Nie każdy z nas zostanie kiedykolwiek zaatakowany na ulicy, natomiast ze stresem wszyscy musimy się mierzyć każdego dnia. Codzienne konflikty i problemy rzadko angażują nas fizycznie, zawsze jednak angażują nas mentalnie. Warto zatem uczyć się obniżania stresu i działania w sytuacjach kryzysowych.

Jak się zapisać na grupowe treningi Krav Maga
  • Wybierz miasto, a w przypadku Warszawy także dzielnicę (Mokotów, Ochota, Żoliborz).
  • Grafik poszczególnych lokalizacji i cennik znajdziesz na podstronie miasta.
  • Napisz mail: poczta@kravmaga-system.pl W tytule wiadomości podaj wybraną lokalizację, a w treści swoje imię i nazwisko oraz termin rozpoczęcia zajęć.*
  • Opłać zajęcia jednorazowe na próbę lub karnet miesięczny.**

*Pracujemy trybem roku szkolnego, więc treningi grupowe zaczynają się we wrześniu, a kończą w czerwcu. Nabór do grup początkujących jest otwarty, więc możesz dołączyć w dowolnym momencie. Grupa na Żoliborzu nie wymaga zapisów, ale w celach informacyjnych, możesz nam zgłosić swoje przyjście.

**Jeśli zdecydujesz się na zajęcia jednorazowe na próbę to ich cenę odejmuje się od kwoty pełnego karnetu, np. 30 zł (jednorazowo) + 160 zł (kontynuacja) = 190 zł za miesięczny karnet w Warszawie. Opłaty za zajęcia w OSiR Żoliborz wnosi się w kasie obiektu.