Kurs instruktorski z Jackiem Walczakiem w Polsce

Kurs instruktorski – General Instructor Course – oferowany przez KMG, jest spójnym i logicznym procesem edukacyjnym. Wieloetapowy program, z którego składa się GIC, wyposaży Cię w umiejętności, wiedzę i cechy niezbędne do prowadzenia zajęć i nauczania curriculum KMG. Na kursie poznasz techniki, taktykę i zasady, wraz z unikalną nowoczesną metodyką, dzięki którym zagwarantujesz prężny rozwój Twoim studentom. Naszym celem jest przemiana wykwalifikowanych pasjonatów, w kompetentnych i oddanych swojej pracy instruktorów, którzy pragną zmieniać życie innych ludzi.

Kurs GIC to intensywne, wielogodzinne, kilkutygodniowe szkolenie. W Polsce, w roku 2023 odbędzie się według modelu 9 + 9 dni.

Otrzymanie certyfikatu ukończenia kursu zaświadcza o nabyciu kompetencji i wiedzy, i jest uzależnione od Twoich umiejętności, jakości wykonania technik, oraz spełnienia wymaganych kryteriów. Egzamin końcowy sprawdza wiedzę teoretyczną, techniczną, aspekty fizyczne, oraz zdolność praktycznego zastosowania wszystkich elementów i prowadzenia lekcji.

Termin części I: 29.04.2023 – 7.05.2023
Miejsce: Krav3kfight, ul. Powstańców Śląskich 9 Zawiercie 42-400, Poland
Instructor GIT Jacek Walczak, Expert 4 KMG Info i rejestracja

Termin części II: 26.08.2023 – 03.09.2023
Instructor GIT Ilya Dunsky, Expert 5 KMG, Info i rejestracja

Jakie są kluczowe korzyści programu

Stawanie się instruktorem KMG to doświadczenie o dużym potencjale satysfakcji ale także wyzwanie. Będziesz odtąd mieć pozytywny wpływ na życie innych ludzi, ucząc ich cennych umiejętności pokonywania zagrożeń. Instruktor, w swojej pracy, dzieli się wiedzą i pasją z ludźmi, którzy myślą podobnie jak on, a dzięki swojej aktywności zachowuje sprawność na wielu poziomach. Kurs GIC wyposaży Cię w profesjonalne narzędzia instruktorskie:

  • wiedzę i umiejętność nauczania materiału KMG (KMG Curriculum)
  • podniesienie własnego poziomu krav maga
  • dostęp do globalnej społeczności instruktorów i profesjonalistów
  • dostęp do dalszej edukacji instruktorskiej, profilowanych kursów i specjalnych treningów
  • nabywanie biegłości i sprawdzanie swojego poziomu wyszkolenia
  • otwarcie lub rozwinięcie własnej działalności biznesowej w branży treningowej i zamienienie pasji w profesję.

Pełna certyfikacja, zakończona dyplomem instruktorskim podpisanym przez Eyala Yanilova, trwa 18 dni.
Połowa kursu (9 dni) nadaje uprawnienia oficjalnego asystenta KMG.

Wymagania
Stopień P3, minimum trzyletnie doświadczenie, dobry poziom techniczny uderzeń i kopnięć. Pisemna zgoda na udział wystawiona przez instruktora lub krajowego dyrektora. Aby otrzymać dyplom instruktorski, kandydat musi zdać egzamin na stopień G1 i egzamin z nauczania, kończące kurs GIC.

Podaj dalej